Powered by Coca-Cola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Powered by Coca-Cola

Yeni Nesil Forum!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir Arkadasımızın Basından Gecen Olay

YazarMesaj
Cafe-X
Admin
Cafe-X

Bir Arkadasımızın Basından Gecen Olay Empty
MesajKonu: Bir Arkadasımızın Basından Gecen Olay   Bir Arkadasımızın Basından Gecen Olay Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 8:41 am

ALINTIRIDIR

Arkadaslar size azonce basimdan gecen ve sizin kaninizi donduracak bir olay anlatacagim. Bilgisayarin basinda sitelere goz gezdiriyordum, turlu turlu gizemli olaylari inceliyordum ki aciktigimi hissettim. Dedim gideyim ve bi peynir-ekmek yiyeyim ama bilgisayar acik kalsin (kesinlikle eminim). Mutfakta peynir ekmek yerken kirintilar dokulup, cevredeki gizemli yaratiklari ceken bir miknatisa donusmesin diye (bkz yatagin altinda ekmek kirintisi fenomeni) mutfakta yedim. Uzerime bir agirlik coktu ve biraz tv izledim, sonra bilgisayarimin basina tekrar oturmak uzere odama yoneldim. Iceri girdigimde garip bir hava sezdim. Isin ilginc tarafi, az once acik biraktigim bilgisayar KENDILIGINDEN KAPANMISTI. Bilgisayari kapatmadigimdan emin bile olsam, belki yanlis hatirliyorumdur dedim ve tekrar pcnin basina oturdum. DAHA ACMA-KAPAMA DUGMESINE BASAMADAN elim mouse a degdi. Iste elim mouse a deger degmez o bilgisayar bu sefer KENDILIGINDEN ACILDI. Hem de tipki biraktigim hali ile. iste o an kanimin dondugunu hissettim ve birtakim dualar ederek pijamalarimla sokaga cikiverdim. cok korktum

ALINTIRIDIR

(Ekran Koruyucusu Diye Bir Sey Bilmiyor Heralde Smile )
https://cafe-x.forum.st

Bir Arkadasımızın Basından Gecen Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-