Powered by Coca-Cola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Powered by Coca-Cola

Yeni Nesil Forum!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Amerikanın Sonu

YazarMesaj
Cafe-X
Admin
Cafe-X

Amerikanın Sonu Empty
MesajKonu: Amerikanın Sonu   Amerikanın Sonu Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 9:40 am

Gecen gün beni telefonla W.C.Bush aradı... Bana şunları söyledi: Olum siz Türk'ler varya çok olmaya başladınız artık sizin işinizi bitirecegiz... Bende bu sözüne çok sinirlenip hemen ilk uçakla Amerikaya uctum... Gittim ikiz kulelerin yanına... Üstümde acayip hırs, güç, kin, nefret, kuvvet vardı... O sinirle gittim ikiz kulenin birisine kafa attım... Ki sormayın... Gökdelen ilk sıralarda biraz sarsıntı yasadı ve sonrada yavas yavas yıkılmaya basladı... Diğer kuleyede, yerden büyükçe bir tas attım, ama öyle bir fırlatmısım ki gökdeleni bir füze gibi delip gecmiş... Binalar sonra yıkılmaya basladı... Ve ben Türkiye'ye döndüm... Sonrada ben Busha bir telefon açtım ve şunları dedim: Bush varya bizi devirmek hiç ama hiç kolay degil... Biz Çılgın Türkler sizi hayal gücümüzle, zekamızla, kuvvetimizle vede Yüreğimizle yerle bir ederiz... NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

(Tamamen Hayal Ürünüdür...)

Yazan: Sy
https://cafe-x.forum.st

Amerikanın Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası